Operator Urządzeń Magazynu Automatycznego

Obowiązki:
•    praca na stanowisku operatora maszyn na magazynie wyrobów gotowych,
•    utrzymanie maszyn i urządzeń w należytym stanie technicznym,
•    analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń magazynowych w celu eliminowania przestojów magazynu,
•    obsługa i zapewnienie efektywnej pracy linii transportującej palety,
•    remonty i konserwacje maszyn,
•    prowadzenie dokumentacji w systemie CMMS,
•    wykonywanie innych prac na polecenie przełożonego wynikających z potrzeb zakładu.

Wymagania:
•    wykształcenie min. zawodowe w zawodzie elektryk lub mechatronik, ale preferowane średnie w zawodzie automatyk,
•    mile widziane doświadczenie z parkiem maszynowym sterowanym i ustawianym manualnie,
•    umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej będzie dużym atutem,
•    książeczka zdrowia do celów sanitarno–epidemiologicznych,
•    obsługa komputera,
•    dyspozycyjność.

W zamian oferujemy:
•    pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
•    możliwość rozwoju i szkoleń,
•    stabilne warunki współpracy,
•    forma zatrudnienia: pełny etat.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres:
Sokpol  Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl  z dopiskiem na kopercie bądź w tytule wiadomości: „Operator magazynu automatycznego”.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Na podaniu prosimy o dopisanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135 z późn. zm.).Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.