Specjalista ds. eksportu

      Obowiązki:
•    przygotowywanie dokumentacji eksportowej,
•    bieżąca obsługa klientów eksportowych,
•    przygotowywanie ofert, negocjowanie cen oraz warunków handlowych,
•    aktywne pozyskiwanie nowych klientów eksportowych,
•    przygotowywanie umów oraz koordynacja ich realizacji,
•    realizacja założonych planów sprzedażowych,
•    analiza rynku i konkurencji.

      Wymagania:
•    wykształcenie wyższe,
•    biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
•    komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego – mile widziana,
•    biegła znajomość obsługi MS Office, w tym arkusza Excel,
•    doświadczenie w pracy w dziale handlowym/eksportowym będzie dodatkowym atutem,
•    zdolności analityczne,
•    prawo jazdy kategorii B,
•    samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

      W zamian oferujemy:
•    pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
•    możliwość rozwoju i szkoleń,
•    stabilne warunki współpracy,
•    forma zatrudnienia: pełny etat.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy składać do dnia 16.10.2017r.. na adres:
Sokpol Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl  z dopiskiem na kopercie bądź w tytule wiadomości: „Specjalista ds. Eksportu”

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na podaniu prosimy o dopisanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135 z późn. zm.). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.