Operator linii rozlewniczej oraz operator przygotowania produktu

Obowiązki:
• przygotowywanie maszyn oraz prowadzenie i kontrola procesu produkcyjnego na poszczególnych liniach,
• umiejętności prawidłowego odczytania planu produkcyjnego i związana z tym analiza zapotrzebowania na surowce
i materiały,
• obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład danej linii rozlewniczej oraz urządzeń pomocniczych,
• kontrola i nadzór nad prawidłowością procesu produkcji wg aktualnych procedur,
• znajomość wymagań jakościowych, obowiązujących norm i wytycznych dla wytwarzanego wyrobu,
• wykonywanie przeglądów, regulacji maszyn i urządzeń wg obowiązujących harmonogramów i bieżących potrzeb,
• prawidłowe rozliczanie wykonywanych zleceń w systemie produkcyjnym.

Wymagania:
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne,
• gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym,
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
• znajomość obsługi komputera.

Uprawnienia:
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• mile widziane uprawnienia SEP.

W zamian oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• program dodatkowej opieki medycznej,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• możliwość rozwoju i szkoleń,
• pakiet socjalny.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy składać do dnia 28.02,.2018r. na adres:
Sokpol Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl z dopiskiem na kopercie bądź
w tytule wiadomości: „OPERATOR LINII ROZLEWNICZEJ oraz OPERATOR PRZYGOTOWANIA PRODUKTU"

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na podaniu prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135
z późn. zm.). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.