Asystenta w Dziale Kadr i Płac

Obowiązki:
• prowadzenie akt osobowych pracowników,
• wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
• opracowywanie procedur oraz dokumentów kadrowych i płacowych,
• przygotowywanie zestawień, raportów,
• archiwizacja dokumentów,
• przygotowywanie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
• rozliczanie i korespondencja z komornikami,
• pomoc w naliczaniu i rozliczaniu wynagrodzeń,
• sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych ZUS,
• wsparcie administracyjno-biurowe działu kadr i płac.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie,
• minimum 5 lat doświadczenia w pracy w dziale kadrowo-płacowym,
• doświadczenie w pracy w systemie kadrowo-płacowym,
• mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 200 osób,
• zainteresowanie problematyką w obszarze kadr i płac,
• znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych,
• umiejętność obsługi programu Płatnik,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• sumienność, rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
• dokładność, skrupulatność, zorientowanie na szczegóły,
• samodzielność,
• komunikatywność.

W zamian oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• program dodatkowej opieki medycznej,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• możliwość rozwoju i szkoleń,
• pakiet socjalny.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy składać do dnia 20.02.2018r. na adres:
Sokpol Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl z dopiskiem na kopercie bądź
w tytule wiadomości: „Kadry i Płace”

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na podaniu prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135
z późn. zm.). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.