Project Manager R&D

Obowiązki:
• inicjowanie oraz prowadzenie nowych projektów od powstania idei do produkcji seryjnej
• modyfikacja istniejących produktów, opracowywanie innowacyjnych rozwiązań pod kątem potrzeb konsumentów i nowych trendów rynkowych
• zarządzanie procesem wprowadzania nowych produktów - zapewnianie wsparcia dla działu Produkcji, Zamówień, Marketingu i Sprzedaży
• wstępna kalkulacja kosztów
• koordynacja prac nad wprowadzeniem produktu / pilnowanie ram czasowych

Wymagania:
• analityczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
• terminowość i dobra organizacja pracy własnej
• innowacyjność w proponowaniu rozwiązań
• zdolność szybkiej oceny zmieniających się warunków i podejmowania w związku z tym zdecydowanych działań
• chęć do podejmowania nowych wyzwań
• wykształcenie wyższe
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kategorii B

W zamian oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• możliwość rozwoju i szkoleń,
• stabilne warunki współpracy,
• forma zatrudnienia: pełen etat.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy składać do dnia 26.02.2018r. na adres:
Sokpol Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl z dopiskiem na kopercie bądź w tytule wiadomości: „R&D”

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na podaniu prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).